HAKKIMIZDA

PRONET Nakliyat Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile Nakliyat Sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul Nakliye Friması Olarak; Şehirlerarası Nakliyat, şehiriçi nakliye, ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli, ofis büro taşımacılığı, banka, Eşya depolama kurumsal şirket ve çok şubeli şirketlerin taşınması, fabrika ve tesis taşımacılığı ve başka bölgelere nakilleri, askılı takstil taşımacılığı, eşya depolama, ambalajlama, paketleme, nakliye, nakliyat ve taşımacılık konularında yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Ayrıca Turizm, Fuar ve Kongre Taşımacılığıda yapmaktayız.

Geniş Araç Filomuz

Pronet nakliyat olarak firmamız geniş araç filomuzla ve asansörlü vinçli ev taşıma yüksek katlarda bulunan eşyaların taşınması kısa sürede sağlanır.
İstanbul ,Ankara,İzmir başta olmak üzere Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.
25 Personel ile 12 araçlık filo ile Türkiye geneli özel nakliye araçları ile hizmet verilmektedir.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN TEK NAKLİYE FİRMASIYIZ.!

Evden Eve Nakliyat 444 51 13
HAKKIMIZDA

 

Nakliyat Firması Seçimi İle Rahat Etmek Sizin Elinizde

Nakliyat Firması Seçimi İle Rahat Etmek Sizin Elinizde Ev taşıma işlemlerinde, taşınma dosyası hazırlanarak hangi eşyanın nereye koyacağı belirlenir ve bu da PRONET Nakliyat personellerinin ev yerleştirirken ve eşya kurulumu yaparken işini kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Aynı zamanda kolaylık sağlayacak bir diğer durum da taşıma işleminin gerçekleştirildiği nakliyat firmasının eşyaları yüklerken veya indirirken doğru yere park edilmesidir. Ev Taşıma işlemi sırasında bir sorun çıkmaması ve taşımayı yapacak personellere kolaylık sağlanması açısından aracın park yeri son derece önemlidir ve park yeri önceden hazırlanmalıdır.

PRONET NAKLİYAT OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SANAYİ LTD.ŞTİ

Nakliyat firması seçerken en önemli şey güvenilir olmasıdır. Malımızı teslim ettiğimiz nakliyat firmalarının hasar güvencesiyle dikkatli şekilde eşyalarımızı taşımalarını bekleriz. Aynı zamanda nakliyat firmasının sigorta poliçesi yapıyor olması da son derece önemlidir. PRONET Nakliyat, kullandığı araç ve malzemeler, personelleri ve sağladığı imkanlarla seçebileceğiniz en iyi nakliyat firmasıdır. Nakliyat işlemlerinde en iyi firma biziz, diğer firmalara aldanmayın.

Hem Kaliteli ; Hem Ekonomik Nakliyat Firması

PRONET Nakliyat olarak her zaman ” Bir Müşteri Geleceğe Referanslı Yüz Müşteridir “ sloganı ile her zaman tercih edilen firma olarak hafızalarda yer almak istedik.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir