PAKETLEME

PRONET PAKETLEME AMBALAJLAMA NAKLİYAT LTD.ŞTİ


 PAKETLEME PRONET NAKLİYAT

Eşyalarınız öncelikle 8 kişilik bir ekip ile ( usta başı, marangoz, tesisatçı, elektrikçi, eşya dizayncı , 3 taşıyıcı ) orta boy araç aracılığıyla en ince detayına kadar ambalajlanması ile hazırlanır . Özellikle mutfak eşyalarınız A kalite olan beyaz saman kağıtlarımızla sarılır özel kutularımıza yerleştirilir. Araç kapıya yanaşılacak en yakın mesafeye kadar yanaşır ve profesyonel personel aracılığıyla eşyalar araca yüklenilmeye başlar. Sökülecek eşyalar ( dolap , avize , beyaz eşyalar , vb.. ) marangozumuz tarafından sökülür diğer tarafta kurulacak şekilde ayarlanır . PRONET nakliyat Araçta eşyaların hasar görmemesi şartı ile dizayn edilir. Bu işlemler uygulandıktan sonra araç diğer tarafa doğru yola çıkar. Diğer tarafta da aynı şekilde araç kapıya yanaşılacak en yakın mesafeye kadar yanaşır. Eşyaların boşaltılmasıyla işlem başlar marangozumuz tarafından dolaplar kurulur tesisatçımız tarafından beyaz eşyalar takılır ve elektrikçimiz tarafından avizeler takılarak taşıma işlemimiz biter.

Paketleme İşlemleri

Bir nakliyat hizmetinin en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Paketleme işlemleri ne kadar sağlıklı yapılırsa, taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur. Paketleme Pronet nakliyat firmamız ise, kanepeleri, koltuk takımlarını ve diğer tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ayrıca ambalajlama çalışmaları birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız mutfak araç gereçleri, aynalar ve cam yüzeyler içinde karton kutulama desteği sunmaktadır. Bu gibi eşyalar kartonlara yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Paketleme pronet nakliyat personelleri, gerek duyduğu taktirde eşyaları en az 4 kat ambalajlamaktadır.

pronetnakliyatpaketleme

BEYAZ EŞYALAR NASIL PAKETLENİR?

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi e buzdolabı gibi beyaz eşyalar sadece pat pat naylonlar ile ambalajlanmaktadır. Paketleme Pronet nakliyat personelleri, ambalajların içerisine strafor gibi destek malzemeleri de yerleştirmektedir. Bu sayede yüzeylerin darbelere karşı daha sağlam olması hedeflenmektedir. Firmamız tarafından kullanılan naylonların yırtılması, nem yapması veya delinmesi söz konusu değildir. Ayrıca halılar içinde fermuarlı ambalajlar tercih edilmektedir. Paketleme Pronet nakliyat firmamız, ambalajlanan tüm eşyaları kontrollerden geçirmektedir.

evden ev enakliyat pronetpaketleme Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat

AVİZELERİN PAKETLENMESİ

Paketleme Pronet nakliyat, avizeler, vazolar veya cam masalar için farklı çözümler üretmektedir. Bu gibi kırılgan eşyalar öncellikle bezler ile sarmalanmakta ve daha sonra ambalajlanmaktadır. Firmamızın yüzeylerin çizilmesini engellemek için ise nakliye battaniyeleri kullanmaktadır. Pronet evden eve taşımacılık tarafından gerçekleştirilen üst düzey paketleme yöntemleri sayesinde en küçük bir eşya bile zarar görmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular?

Kaskolu Taşıma Nedir?

-Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda her türlü güveni sağlamak için ve hasarları gidermek için yapılan işlemdir.

Evden Eve Nakliyatta Ödeme Şekli Nedir?

-ödeme şekillerinin hepsi mevcuttur. Genel olarak iş btiminde elden nakit veya hesaba havale yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme şekli de mevcuttur.

Taşıyan ekibin Kalifiye Durumu Nedir?

-Çalışan ekibimiz alanında uzman ve yıllardır bizlerle çalışan sigortalı profesyonel ekibimizdir. Ekibimizin içerdiği uzman marangoz ustası, uzman tsisat ustası, ve uzman elektrik ustası mevcuttur.

Ambalaj Çeşitliliği Nedir?

-Ambalajlarımız son derece kaliteli ambalajlardır çift taraflı korumalı ambalaj sistemleri uygulanmaktadır. Beyaz saman kağıtlar ile tabak çanak paketlemesi yapılır. Havalı patpatlar ile de büyük kaba eşyaların paketlemesi yapılıp üzerine streç atılır. Ambalaj malzemesinin kullanımı da eksper şefinin yaptığı inceleme sonucu ortaya çıkmaktadır.

Araç filosu Özellikleri Nedir?

-Araç filomuz yıllardır hizmet veren filomuzdur. Araçlarımızın özelliği ise korunaklı güvenlik kameralı sistemle incelenmektedir. Yapılan ekspertiz sonucu hangi araç geleceği belirlenir.

pronetnakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üsküdar Nakliyat Datça Nakliyat Kalkan Nakliyat Söke Nakliyat Kuşadası Nakliyat Edirne Nakliyat Fethiye Nakliyat Marmaris Nakliyat Tekirdağ Nakliyat Kırklareli Nakliyat İzmit Nakliyat Bolu Nakliyat Sakarya Nakliyat Eskişehir Nakliyat Isparta Nakliyat Antalya Nakliyat Afyon Nakliyat Uşak Nakliyat Çanakkale Nakliyat Muğla Nakliyat Aydin Nakliyat Denizli Nakliyat Manisa Nakliyat Balıkesir Nakliyat Yalova Nakliyat Bursa Nakliyat Eşya Depolama Beyoğlu Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Silivri Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Tarabya Nakliyat Maslak Nakliyat Gaziantep Nakliyat Ofis Taşıma Pro Nakliyat Kurtköy Nakliyat Göktürk Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Pendik Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şile Nakliyat Adalar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat İzmir Nakliyat Bodrum Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Gebze Nakliyat Gaziosmanpaşa Nakliyat İstanbul Parça Nakliyat Çatalca Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Villa Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Ümraniye Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat İstinye Nakliyat Esenler Nakliyat Eyüp Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Ataşehir Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataköy Nakliyat Kadıköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Tuzla Nakliyat Başakşehir Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Şişli Nakliyat Sarıyer Nakliyat Beykoz Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları